UKS Talent Szczekociny - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Jak wypadnie Talent Szczekociny w nadchodzącym sezonie ?

Trampkarze » II liga

II Ogólnopolski Turniej Halowy Trampkarzy
Ładowanie...

Ważne

Redakcja strony nie odpowiada za treść komentarzy. W szczególnych przypadkach zastrzega sobie prawo do usuwania części lub całości komentarzy.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

majma99@interia.pl (gg:11104956)

Pogoda

UKS "TALENT" na turnieju w Olsztynie /Częstochowy

• autor: kamilcoor, 2012-12-24 22:13

Zawodnicy drużyny junior młodszy UKS "Talent"  Szczekociny  wzięli w dniu

UKS "TALENT" na turnieju w Olsztynie /CzęstochowyZawodnicy drużyny junior młodszy UKS "Talent" Szczekociny wzięli w dniu 01.12.2012 roku/sobota/ ,w halowym turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Prezesa Sokoła Olsztyn koło Częstochowy. W turnieju zagrało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie "A" znalazła się nasza drużyna razem z drużynami UKS 11 Częstochowa, Warta Mstów, i Lot Konopiska. W grupie "B" drużyny: MKS Myszków, Stradom Częstochowa, Piast Przyrów, Sokół Olsztyn. W grupach grano systemem każdy z każdym po 12 minut bez przerw. Nasza drużyna uzyskała następujące rezultaty w turnieju: UKS "TALENT" - Lot Konopiska 1 : 1 bramkę strzelił Karol Superson, UKS 11 Częstochowa - UKS "Talent" 0 : 3 bramki zdobyli: Zbigniew Cieplewicz, Konrad Papaj, Łukasz Lech po 1, Warta Mstów - UKS "Talent" 3 : 0.W meczu ćwierćfinałowym o wejście do półfinału po bardzo wyrównanym meczu UKS "Talent" przegrał z drużyną Piast Przyrów 1 : 2. bramkę strzelił Tomasz Cieplewicz. W meczu o 5 miejsce nasza drużyna spotkała się z drużyną UKS 11 Częstochowa przegrywając tym razem 0 : 2 i zajmując w turnieju 6 miejsce. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna Warty Mstów która w finale pokonała Piast Przyrów.Drużyna UKS Talent" na turnieju wystąpiła w następującym składzie: Paweł Cieplewicz - bramkarz, Konrad Papaj, Krzysztof Minor, Arek Sychowicz, Tomasz Cieplewicz, Piotr Gała, Sebastian Sułkiewicz, Karol Superson, Zbigniew Cieplewicz, Łukasz Lech, Rafał Brzeziński.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Klub wspierają